Komunikat z dnia 01.04.2020

Wołczyn, 01.04.2020 r.

Komunikat w sprawie działalności

ZWiK Wołczyn

 

Szanowni Państwo,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wołczynie ze względu na specyfikę i charakter działalności zawiesił bezpośrednią obsługę klientów, odczytywanie i wymianę wodomierzy do odwołania. Priorytetem jest dla nas zapewnienie ciągłości dostaw wody pitnej oraz odbiór ścieków w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców. Praca Spółki nie została przerwana, a jedynie zreorganizowana, dlatego wszystkie sprawy prosimy załatwiać za pośrednictwem poczty, przez internet lub telefonicznie.

Chcielibyśmy poinformować, że rozliczenie świadczonych usług odbywać się będzie zgodnie z zawartymi umowami, na podstawie średniego zużycia w oparciu o wcześniejsze okresy rozliczeniowe lub na podstawie odczytu wodomierza podanego przez klienta.

W celu uniknięcia rozbieżności zużycia wody i odbioru ścieków zachęcamy klientów do przesyłania stanu wodomierza na adresy e-mailowe lub telefony podane poniżej.

W obecnej sytuacji polecamy realizowanie płatności za świadczone usługi poprzez przelewy bankowe (bez prowizji) lub internetowo.

Dane kontaktowe:

dorota.sadowska@wodociagiwolczyn.pl

anita.sapieja@wodociagiwolczyn.pl

mieczyslaw.wilk@wodociagiwolczyn.pl

lub telefonicznie pod numerami:

77/418-84-58 oraz 728-463-237